Lietošanas pieredze Psorilax

Šo stāstu mums atsūtīja Valērija no Polijas. Meitene stāsta par efektīvu kosmētisko krēmu pret psoriāzi, personīgo pieredzi un uzvarai pār slimību.

Čau visiem! Mans vārds ir Valērija, es dzīvoju Polijā. Gribēju jums pastāstīt savu nelielu stāstu par to, kā es guvu pieredzi cīņā ar psoriāzi, bail valkāt īsas kleitas, āra krekliņi un iziet uz pludmali vasarā vairāk nekā piecus gadus. Mans stāsts ir slimība, ko sauc par psoriāze, kompleksi, kas cits, nekā kautrīgums un veiksmīgi pārvarot visas šīs problēmas.

Savu stāstu sākšu ar to, ka tagad man ir 22 gadi un vēl ar 15 gadus es sāka ciest no ādas kairinājumu un izsitumu. Sākumā man likās, ka tie ir parastie iekaisumi, no kuriem cieš katrs otrais pusaudzis, bet viss izrādījās daudz nopietnāk un bija ne bēdīgas sekas. Piemēram, tikai 15 gadu vecumā ārsts nolika man diagnozi psoriāze laikā kārtējā eksāmens, es saņēmu īsts trieciens viņu psihi, jo sapratu, ka tā ir slimība, kas sarežģīs manu dzīvi, es domāju, ka beigšu patīk zēni, bet draudzene sāks iet man ar līkumu. Pirmajā laikā, kamēr es lietoju pilnīgi nekādus pasākumus, un tā arī bija. Pēc tam ārsts ir izrakstījis man ir kāda ziede, bet tā pilnīgi nav palīdzējusi, un pieredze to izmantot nav bijusi efektīva. Tikmēr psoriāze ir tikai pieaudzis un sāka piegādāt šādas problēmas, piemēram, dedzināšanas sajūta, nieze. Vecākiem nav naudas, lai nosūta mani uz kvalitatīvas speciālista, tāpēc ilgu laiku, es esmu samierinājusies ar slimību, visādi to slēpa un nopelnīja sev milzīgu kompleksu. Man nepalīdzēja izmantošanu iekšzemes krēmi, ziedes un citus līdzekļus, es kādu laiku gāju uz solāriju, baudīja saules peldes, pastāvīgi bezdelīga tabletes, galvenokārt antibiotikas, bet šāda pieredze, izmantojot medikamentus un līdzekļus tikai uz laiku noslīka, ko slimība.

Lietošanas pieredzi Psorilax

Gadu atpakaļ es satiku savu klases, kas līdz nesenam laikam cieš no psoriāzes. Viņš man stāstīja, ka ir izmantojis kosmētiskais ārstniecības līdzekli Psorilax , kas viņam palīdzēja atbrīvoties no ādas izsitumu, pīlings, niezi, un bez kautrēšanās iet uz t-krekliem, nevis slēpt savu roku ādu no svešām acīm. Es nodomāju, ka nebūtu slikti mēģināt izmantot šo rīku, pēkšņi kaut vai tā man palīdzēs, un tas tiešām ir noticis! Pēc trīs piemērošanu man aizgāja nieze, plankumi uz ķermeņa ir pārstājušas būt par sarkanu, bet pēc kursa beigām āda ir kļuvusi gluda, skaista. Kā reizi mans atveseļošanās iekļuvusi vasaras sezonai, mēs ar draudzenēm devāmies uz Turciju uz jūru.

Ceru, ka jums bija noderīgs mana pieredze un līdzeklis Psorilax palīdzēs jums uz visiem laikiem aizmirst par tādu problēmu, kā psoriāze.